Hoşgeldiniz

gunluk-ev.com olarak, İstanbul'un Beylikdüzü ilçesinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nin hemen yanında 7/24 konaklama hizmeti vermekteyiz. Bünyemizde çalışan güleryüzlü ve uzman ekimiz, her konuda konforunuz ve rahatlığınız adına hizmet vermektedir. Beylikdüzünde günlük, haftalık ve aylık daire kiralamalarınız adına birçok alternatif sunan firmamız nakit ve kredi kartı ödemelerinizdede sürekli güncellenen cazip kampanyalar sunmaktadır. Odalarımızın içeriği, oda servislerimiz, fiyatlarımız gibi birçok detayı sayfalarımızda bulabilirsiniz.

Günlük Kiralık Evler iletişim

gunluk-ev.com olarak, tesisimizde sadece beklentilerinizi karşılamayı değil fazlasını sunmayı arzu ediyoruz. Çok değerli yorum ve değerlendirmeleriniz size daha iyi hizmet sunabilmemizde bize yardımcı olacaktır.
Herhangi bir sorunuz varsa telefon, e-posta veya iletişim formu yoluyla bize ulaşın. En kısa sürede yanıt alacağınıza emin olabilirsiniz. Sizden haber bekliyoruz.

Adres: Hit Suites
Gökevler Mahallesi, 555. Sokak
Özyurtlar N Residence 1 E Blok No2
1 A Blok No6 Beylikdüzü / İstanbul

Telefon

0533 666 6737

Email: hitsuites@gmail.com

Ulaşım Tercihleri

Metrobüsle Ulaşım

Zincirlikuyu, Mecidiyeköy ve Avcılar’dan Özyurtlar N Residence ulaşım en hızlı Metrobüs ile sağlanmaktadır. 34B, 34C, 34BZ, 34G numaralı metrobüslerle Gürpınar ( TÜYAP) durağında inebilir ve yaklaşık 100m yürüyerek Özyurtlar N Residence’a ulaşabilirsiniz.

Otobüsle Ulaşım

Yenibosna’dan hareket eden halk otobüsleri Küçükçekmece, Florya, Avcılar, Beylikdüzü istikametini takip ederek Tüyap Fuarı önündeki otobüs durağına ulaşmaktadır. Duraktan yaklaşık 100m yürüyerek Özyurtlar N Residence’a ulaşabilirsiniz.

Minibüsle Ulaşım

Avcılar, Büyükçekmece, Beylikdüzü ve Esenyurt’tan kalkan minibüslere binip Tüyap Fuarı alanı önündeki durakta inebilir ve yaklaşık 100m yürüyerek Özyurtlar N Residence’a ulaşabilirsiniz.

Şahsi Araçla Ulaşım

2 alternatif arterden (E5, TEM) karayolu ile Özyurtlar N Residence’a ulaşabilirsiniz.

iletişim Beylikdüzü günlük kiralık evler iletişim beylikduzu gunluk kiralik daire logo dark

İletişim Formu

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu

İletiniz

kabul edilen kredi kartları