Hoşgeldiniz

gunluk-ev.com olarak, İstanbul'un Beylikdüzü ilçesinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nin hemen yanında 7/24 konaklama hizmeti vermekteyiz. Bünyemizde çalışan güleryüzlü ve uzman ekimiz, her konuda konforunuz ve rahatlığınız adına hizmet vermektedir. Beylikdüzünde günlük, haftalık ve aylık daire kiralamalarınız adına birçok alternatif sunan firmamız nakit ve kredi kartı ödemelerinizdede sürekli güncellenen cazip kampanyalar sunmaktadır. Odalarımızın içeriği, oda servislerimiz, fiyatlarımız gibi birçok detayı sayfalarımızda bulabilirsiniz.

İnnovia Günlük Kiralık Daireler

Yazar gunluk-ev.com 4 sene önce
Ana Sayfa  /  Günlük Konaklama  /  İnnovia Günlük Kiralık Daireler

İnnovia Günlük Kiralık Daireler

İnnovia Günlük Kiralık Evler

İnnovia Günlük Kiralık Daireler İnnovia günlük kiralık daireler İnnovia Günlük Kiralık Daireler innovia gunluk kiralik dairelerSatışına ilk kez 2007 yılında başlanan İnnovia Günlük Kiralık Daireler Projesi 4 Etap ve 14 bin konut ile Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük markalı konut projesidir. 1. Etap’ta yaşamın başladığı 2009 yılından bu yana tamamlanan 3. Etapta, 8100 dairenin teslim edildiği projenin 4’üncü ve son etabı için inşaat çalışmaları hızla devam etmektedir. İnşaat teknolojisinden ödeme koşullarına, mimarisinden sosyal olanaklarına kadar gayrimenkul sektöründe birçok ilkin yaşandığı ve 40.000 kişinin seçkin bir yaşamı paylaşacağı İnnovia Günlük Kiralık Daireler Projesi, İstanbul Esenyurt’tadır… Projesi, her etabında yaklaşık %80 yeşil alan, mükemmel peyzaj düzenlemeleri, havuzları, spor salonları ve özel güvenlik sistemleri ile daire sahipleri için yaşam standartlarını en üst düzeyde bir araya getirirken kullandığı inşaat teknolojisi ile de her zaman maksimum kalitede çalışılmaktadır. Tüm etaplarda her bina altında 2 veya 3 kat otopark alanı ayrıca temel altında 30 m2’lik kazık sistemi bulunmaktadır. Projede ortalama bina kat sayısının 28, her binanın ortalama yüksekliği 84 metredir. E5’e ve Bauhaus önünden geçen Metrobüs durağına 900 metre, Bauhaus, Carrefour, Migros, Mediamarkt, Koçtaş, Saturn ve Marmara Park alışveriş merkezlerine 3 dakika, Medicana Hastanesi ile diğer sağlık merkezlerine 5 dakika, yakında açılacak metro durağına 700 metre, Atatürk Havalimanı’na ise sadece 20 dakika, Metrobüs durağına 700 metre ve 2017’de hizmete girecek olan raylı sistem metro durağına 500 metre uzaklıkta bulunmaktadır…

İnnovia 1

Beklentilerin ötesinde bir yaşamın ilk adımı, ilk etabı…
Her ihtiyacı karşılayacak sosyal tesisi, farklı spor olanakları, yüzme havuzu, mükemmel çevre düzeni, çim ve koru alanı, yürüme, koşu ve bisiklet yolları, yüksek yaşam teknolojisi ve yüksek güvenlik donanımıyla İnnovia Günlük Kiralık Daireler 1. Etap, yaşam standartlarını değiştirdi. 2009 yılında yaşamın başladığı 7 bloktan ve 1073 daireden oluşan 1. Etap’ta 53.000 m2 yeşil/peyzaj ve ortak kullanım alanları ayrıca anaokulu ve alışveriş merkezi yer alıyor.

İnnovia 2

Ayrıcalıklı bir hayat için her şey bir arada…
93.000 m2’nin yeşil/peyzaj ve ortak kullanım alanlarına ayrıldığı Innovia 2. Etap’ta yaşam 2011 yılında başladı. Göletler, şelaleler, geniş sosyal tesisler ve spor olanakları, açık-kapalı yüzme havuzları, fitness ve sauna, tenis, basket ve voleybol sahaları, çocuk oyun ve park alanları İnnovia Günlük Kiralık Daireler 2. Etap’ın vazgeçilmez özellikler arasında yer alıyor. 2. Etap 19 bloktan ve 3682 daireden oluşuyor.

İnnovia 3

Gelenekselleşmiş ayrıcalıklar dünyası;
Innovia’nın sosyal ve mimari alanda gelenekselleşmiş ayrıcalıklarının bir arada sunulduğu İnnovia Günlük Kiralık Daireler 3. Etap’ta yaşam Ağustos 2013’de başladı. 10 bloktan ve 3293 daireden oluşan 3. Etap %85’i yeşil/peyzaj alanları ve sosyal tesislere ayrılmış proje mimarisi ile herkes için kaliteli bir yaşam sunuyor.

İnnovia 4

Bir evden çok daha fazlası, mavi ile yeşilin buluştuğu dünya;
İnnovia Günlük Kiralık Daireler 4, yaşamı tam da hayal ettiğiniz gibi şekillendirip, size bir evden daha fazlasını sunuyor. Halen satışta olan ve 2016 yılında teslime hazırlanan 4. Etap 95.000m2 yeşil/peyzaj ve ortak kullanım alanlarında açık kapalı spor yapabileceğiniz mekanlar, yürüyüş, koşu parkurları, basketbol, voleybol, tenis kortları ve yüzme havuzları ile rüya gibi bir yaşam vaat ediyor.

İnnovia’da konaklamak için, İnnovia Günlük Kiralık Daireler, innovia günlük kiralık ev, innovia günlük kiralık residence için bizi arayabilirsiniz.

İnnovia Günlük Kiralık Daireler İletişim Bilgileri
info@vuusuites.com
0533 666 6737        0536 892 3589         0850 840 7063       Faks: 0850 840 7063

İnnovia Günlük Kiralık Daireler Adres (Ulaşım) Bilgileri

Güzelyurt Mahallesi Nazım Hikmet Bulvarı  34517 Esenyurt İstanbul, Türkiye

Kategori:
  Günlük Konaklama
. Paylaşıldı 0 Defa
 400